Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaginální problém.

 Vaginální trable.

Originální téma! Co vy na to? Co může trápit vagíny? Inu, spíše jejich majitelky… Třeba tohle: jedné dívce se zdálo, že má stydké pysky velmi, velmi dlouhé… Až tak dlouhé, že je může dokonce používat jako šálu! A tak šla na kosmetickou operaci s …? - s vaginou!! A včil ji připadá, že má mezi nohama prasečí rypák…! Ty jo! Tohle jsem se dočetl! Dnes! Psali to v časopise! Tak to musí být pravda!! Je to teď prý hit – tyhle ty vaginální operace! Kosmetická úprava pohlaví se tomu říká! A je po tom teď sháňka! Prý na to existuje i pořadník… A pozor! - má tahle metoda už i své jméno – labioplastika se těmto prořezaným vagínám říká! Ale není to moc platné! Holky co se nechají labioplastikou přeříznout - stejně nejsou spokojené! To tam psali!! Vědeckou studii vypracovali! I v Česku si nechá modelovat „orgán“ labioplastikou až stovka žen! Ročně! Některé si pak nechají navíc vybělit řitní otvor! A jiné si nechávají „vymodelovat“ venušin pahorek. A další si nechají pátrat po mystickém G bodu! A všechny jsou – nespokojené!! Nechávají se tam dole: „modelovat“! A stejně jsou všechny – nespokojené! A neuspokojené… Neuspokojitelné… Vagíny!!!

Jak říkám: dobré téma? Že jo?! Takové šťavnaté! Lepší, než když budu stále psát o pedofilech nebo buzerantech! Nic proti těm kněžím, nic proti těm politikům – ale protentokrát jich už bylo dost! Jdeme dále!! Pěkně do hloubky se chci pustit! Jste pro? Vy čuňáci!! Nezklamete! Vagíny – na to jste experti… Alespoň si to o sobě myslíte! Troubové… Ta vaše se chápavě usmívá, jak nad článkem o vagínách - chrochtáte! Ona to vaše chrochtání zná… A můžu vám za ni prozradit – že už onoho chrochtání - má plné zuby!!!

 Nuže, když už jsme byli u těch vagin, tak se na ně pěkně podíváme! Anebo – do nich?? Opět souhlas? Jak je ctěná libost. Ony mršky totiž neslouží jen k vyměšování. I když se to mladým slečnám snaží matky natlouct do hlavy! To aby je uchránily, před  životním zklamáním! Jenže – žádná to nenatluče! Každá pak hledá rozkoš! Většinou marně. Vždyť je hledá přes vagínu… A aby to bylo ještě složitější – rozkoš má vagíně přinášet muž! A to už je opravdu – katastrofa… Jenže – zkouší to každá – už po generace! A tak teď se do problému vložili vědci a pokusili se objevit oblast rozkoše! Tuto oblast podrobně zmapovat a zjistit, zda je možné rozkoše skrzeva vagíny vůbec dosáhnout?! A výsledky svého snažení poté zpřístupnili mediím! Takže – co nám ona vaginální studie říká??

Vagínu lze prý, odborně řečeno: stimulovat! Klitoriálně vaginální orgasmus se tomu procesu říká! Ale který je prý lepší? Ptala se studie? Bádali vědci!  Vaginální?? Klitoriální?? A představte si - rozhořel se na tohle téma boj! Mezi vědeckými kapacitami! A přerostl ve spor! V čem je z vědeckého hlediska – kvalitnější orgasmus?? Vaginální?? Klitoriální?? Hm…? Toť otázka, milý Watsone?! Jak kdy? Jak který? Jak s kým? A jak – pro koho…?! Existují prý milióny žen – které, v předstírání orgasmu, dosáhly téměř dokonalosti!! A s gustem jej používají – v obdobích, pro ně „emocionálně“ vypjatých! Třeba v den vaší výplaty, vám ta vaše sehraje, úplně jiné vyvrcholení, než v době, kdy jí lodičky nekoupíte…

Jenže. Vědce nezajímaly jemné nuance – kdy ženy orgasmy sehrávají! Oni bádali po orgasmu – jako takovém!!! Tihle vědci – a ty jejich pokusy! To vám řeknu: to musí být maso – být součástí, takového: „vědeckého týmu“. Týmu, který zkoumá účinky orgasmu a jeho intenzity!! Vědci! Pustili se do vagin! A prý je vědecký prozkoumají! Vagíny! A klitorisy! A G body!! A vůbec! Takoví vědci? To musí být kanci! Joj! Proč jsem se lépe neučil??!!

 Nuže – tyto „vědecké kapacity“ – zkoumaly a testovaly vagíny! A orgasmy! Vaginálně! I klitoriálně. A zjistili, že vaginálně je to zdravější. Ty jo! Povídali! Tedy – řekla jim to studie! Kolik bylo asi studijních vzorků?? Nevím? Ale asi dost! Tihle vědci mají vždy dost materiálů! Oni jo! Já to taky zkoušel! Vést soukromý: vaginálně – klitorální výzkum!! Jenže, já – pouze amatérsky! – a? A nic! Vůbec nic! Andělka mi výzkum zrušila! Už ve stadiu rekognoskace terénu! Udělala mi scénu před studijním vzorkem a vědecky mě naprosto znemožnila…. Andělka!

A včil o tom můžu jen psát! Tak píšu! A přitom bych „stimuloval“! Joj! Jak já bych „stimuloval“! Jenže? Jenže nemůžu!! Není co!! Zkoumat. Vaginálně! Klitoriálně!! Jen Andělku! A ta se: hihňá! Vždy se hihňá – když dělám „vědecký pokus“…!  V tom se dělat nedá! Věda! Fakt ne!!

Ale tihle co měli více štěstí, tak zkoumali, až vyzkoumali! Například, že ženy, které dosáhnou orgasmu, bez dráždění klitorisu, jsou pak  společensky: „přizpůsobivější“… ! Jak na tohle mohli přijít? Nevím? Jsem k podobným výsledkům skeptický. Aby toho nebylo málo - francouzská sexuoložka Odille Buissonová tvrdí, že vaginální organismus, prospívá více tělesnému i duševnímu zdraví ženy! Hm?  Ona to musí vědět nejlépe! Odille! A dále Odille dodává, že k orgasmu, lze použít množinu erotogenních zón, na těle žen a že při jejich stimulací a při zapojení představ a myšlenek, lze k orgasmu dospět lépe a snadněji, než při zapojení muže!! Tolik Odille!! Buissonová! Jak říkám – vyhozené peníze to byly! Tolik zprzněného „materiálu“ – a výsledky?? Prý rozkoš ano! Muže ne!! Blbá Odille! Určitě – nějaká mužatka….

 Aby toho nebylo málo - její kolegyně z matematicko fyzikální katedry Karlovy university, Terezie Plochá, která se, nevím proč, do projektu zapojila taktéž, rozporovala výsledky studie řka, že dosažení kvalitního orgasmu ji postačí vyřešení náročného matematicko - fyzikálního úkolu! A muže?? Muže, že k orgasmu nepotřebuje vůbec!! Ty jo! To musí být hříčka! Hříčka přírody – Terezie Plochá…. A dost! Plochá ať se stimuluje velkou množilkou a Odille si už nějaký klacík určitě najde… Já to balím!

P.S. He, he. Tak mě, na závěr, napadlo: co dělají asi s pinďoury?? Vědci? A vědkyně? Prodlouží? Zkrátí?? A o kolik?? Kolik to stojí?! Chlapy? A stojí i chlapi? Frontu? Na operaci frontu?? A co s tím mým?? S mým už asi nic! Živou vodu by potřeboval! Ale – jak moc živou?? Netuším?! Piňdu to už nezachrání. Piňda! Teď už té přezdívce dělá čest! Ach jo…

Tož dobrou. Jdu bádat! To se zase Andělka uhihňá…

EM á nek

Více ( možná ) na: www.emanmarecek.estranky.cz