Jdi na obsah Jdi na menu
 


Korte!

 Korte.

Pohybuje se to v ponurých útrobách Českého Parlamentu. Žije to jako mnoho podobných krys a sviní z našich daní. Je to tupé a manipulativní! Dostatečně prohnilé a bezcharakterní!  Je tam toho bratru sto a osmnáct a prý tyto bytosti reprezentují: „naší společnost“…!  Jednou za čas vylezou z doupěte, cosi vykřiknou do kamery, stejně bezcharakterního a stejně úplatného reportéra, a poté opět zalezou a škodí dál! Takové je i korte! Takové je i stanjura! Bezpohlavní krysy s vepřovým ksichtem! Někdy se dá na to i koukat – třeba na Píč,  je pěkný pohled – ovšem jinak - k její osobě, jde o další krávu a svini a zlodějku! Ale většinou se na to koukat nedá! A při poslechu slovního projevu se normálnímu občanovi dělá zle! A běžný občan je má rád, asi jako vši nebo filcky… Nuže - kdože je ono: „korte“? V první řadě je to blb! Grandiózní BLB! V druhé řadě poslanec! Za stranu TOP 9 – stranu „aktivních katolíků“ a „praktikujících křesťanů“… Tuhle informaci, korte a jemu podobní, nezapomenou zmínit! Ale pro mě – možná už i pro vás - je to jen banda kurev a sviní!

Proč jsem si vybral Korte? Inu – vstoupilo to, ( vstoupil ), do análů! Doslova se tam zaryl! Dostal se, na stránky novin a do internetového zpravodajství! Čímže pozoruhodným si onu „slávu“, onen Korte zasloužil?? Nuže – za dobu svého působení v Parlamentu české republiky se „zapsal“ do podvědomí posluchačů a jeho voličů - pouze dvakrát!!! Za sto čtrnáct tisíc měsíčně… to je tedy výkon! Poprvé se tento idiot z povolání dostal do hledáčku kamer, když se hlasovalo o vyslovení nedůvěry této vládě! Připomenu, že jde o Vládu rozpočtové zodpovědnosti a boje proti korupci… tento název, mi svojí bezcharakterností a tupostí, učaroval natolik, že si jej opakuji stále dokola!! Není nad to si tento tak viditelný protimluv připomínat! Ale zpět k tématu: takže tento Korte se během rozpravy o vystavení stopky, pro Vládu zlodějů, defraudantů, čuňat a rozených idiotů -  v nedalekém baru totálně zlil! Ztřískal se!! Byl doslova „na šrot“! Ano - jistě – společně s předsedou kalouskem…! A při následném hlasování, svoje „ano“ – pro pokračovaní:  Vlády národní katastrofy, kmotrů a tunelářů všech partají to svoje ANO zazpíval… Podotýkám – že to byl jediný výkon! Jediný projev za dobu jeho působení… V Parlamentu!

No a další mediálně zaznamenaná událost, ve které hraje hlavní roli Korte, přišla až nyní! A velmi mě pobavila!! Totiž: v minulých dnech, kterási agentura přinesla předvolební průzkum, ve kterém by ve volbách do Parlamentu zvítězili: Komunisti! Ty jo! No a onen Korte – tento průzkum: „veřejného mínění“, komentoval takto: „pokud by ve volbách zvítězila Komunistická strana tak já ( Korte ), z  této země emigruji!!!“ Tolik Korte! Vystavil tento svůj názor na svém profilu v Parlamentních listech a asi si myslel, jak moc jeho názor, možné čtenáře zajímá… A jak se s ním ztotožní…

No a kupodivu zajímal! A našlo se i dost těch, kteří měli chuť jeho „názor“ glosovat! Já jsem se dostal k onomu vyjádření „hlasu lidu“, dostal až s odstupem. Dva tisíce devět set devadesát lidí se k výkřiku pana Korta vyjádřilo! Dá se říct, že to už je „reprezentativní vzorek“! Tak jsem si dal práci a s oněmi ohlasy jsem se seznámil blíže! Názory respondentů, by se daly rozdělit do několika kategorií, skupin a podskupin. Na prvním místě zcela jednoznačně převládal názor: že by Korte neměl na výsledky voleb vůbec čekat a měl by emigrovat hned! Další se vyjadřovali, že by měl emigrovat co nejdříve, ale ještě než emigruje, tak by měl zaplatit, všechny škody, které svým působením on a jeho banda, této zemi způsobili! Z těchto názorů, pak vznikla, jakási podskupina, která projevila přání – že by ho emigrovat nechali, ale jen pod slibem – že se už nikdy nevrátí!! A další podskupina, která si také přála jeho emigraci, ale až poté, co si odsedí trest, za zločiny spáchané jim a jemu podobnými, na lidu této země!!! No a z dalších názorů, které převládaly, bych vybral, třeba ty – ve kterých si pisatelé, přejí co nerychlejší odchod z politiky a jejich bezodkladnou emigraci nejen pro Korteho ale také pro Kalouska, Načase, Drábka, Drobila, Píč , Vidíma, Hanákovou, knížete a vůbec všechny – kteří se o „blaho lidu“ v posledních několika létech s dojemnou píli starali! Opět se nejednalo o jednotný názor! Mnozí si ještě přáli – aby si na cestu nezapomněli „přibalit“ komplice z let minulých: Topolánka, Dalíka, Bendu, Řebíčka a zbývající členy Bratrstva černé tlapy!!

Je evidentní, a onen letecký průzkum to plně dosvědčuje, že přání: aby šli do řiti všichni a  pokud možno co nejdříve! – není názor menšinový! Podle oficiálního průzkumu, tohle přání projevilo: osmdesát jedna procent obyvatel! Všech věkových skupin! Bez rozdílu vzdělání!! Bez vymezení pohlaví!! Prostě si to přeje celý národ! A onen Korte si takříkajíc – naběhl! Na vidle!!

Na závěr. Onen Korte se připomenul ještě jednou. To, když stálo na Václavském náměstí sto a dvacet tisíc naštvaných a zoufalých demonstrantů – tak jim tento „krasoduch“, vzkázal z dovolené v Itálii, „že ho nezajímají…“! Pak se nemůže divit – on a jemu podobní, že dvacet let „po sametu“, by si „lid“, zvolil Komunisty! Tohle není zásluha Komunistů! To je výsledek! A důsledek Vlád – které našemu lidu takto mizerně vládnou! Totální deziluze! Odtržení mocenských elit – zakonzervovaných ve svém akváriu, naprosto bezskrupulózních oligarchů, zaslepených mocí, bez kontaktu s realitou života lidu! Možná, že opravdu zbude jediná možnost, jak se zbavit – navždy a bezezbytku – těchto gaunerů a lumpů! Volit ty, kteří s nimi nepečou, nepodnikají, nehrabou a volit tak, aby existovala naděje, že jim bude možné vystavit účet a poslat všechny, kteří se podíleli na tunelech a zlodějnách – „do tepláků“!

Všech – kteří, nestačí emigrovat…

Dobrou

EM á nek

A více ( možná ) na: www.emanmarecek.estranky.cz