Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klitoris!!!

Klitoris

Otec psychoanalýzy a nejslavnější rodák lašského Příbora Sigmund Freud u mě zabodoval tímto výrokem: „Manželství není“instituce“ k uspokojení mužské sexuality“…! Takto citovaným výrokem rozmetal veškerou radost a těšení se ze ženění se, v již šesti generacích mužské populace! Ano, vážení, vy všichni mdlého ducha a nositelé mužské“ozdoby“ v kalhotách – pokud jste se kdy rozhodli vlézt do chomoutu a nechat se osedlat, pak jste zároveň měli zanechat“veškerých nadějí“ – řečeno slovy Dante Aligeriho. I když tento renesanční umělec tyto slova umístil, nad bránu Pekla, pak je lze použít i jako symboliku vstupu do instituce, zvané Manželství… Manželství, ve kterém se bláhoví, těší na spokojený, harmonický a láskou( a sexem ) naplněný život, plný pěkných a zapamatování hodných událostí, v kruhu milujících blízkých, a po boku s milovanou bytostí ženského pohlaví. Jak říkám – bláhoví…

Kolik z vás, mužů statečných a silných, kolik z vás si tu“svoji“vybralo, v bláhové víře, že od té doby co si ženu obstarají a v dům svůj přivedou,pak, že za sex v tu chvíli přestanou platit?! A že si ho ještě užijí!! A často!!! Blahoslaveni chudí duchem, neboť i jejich je Království nebeské … blahoslaveni muži?! Slovutný Sigmund doktor věd psychoanalitických – už před sto léty věděl, že ženy si nás k potěše většinou nevybírají, spíše za manžela pojmou muže, sice nudného a i jinak nezajímavého, hlavně šikovného v plnění…rodinné pokladny a potřeb a přání své“milované“ ženušky, a všeho potomstva, které se mu při těch nemnoha stycích, jenž mu manželka umožnila na svém těle vykonat, podařilo počít. Bohužel, doktor věd psychických, se už raději nezmiňuje o případech, kdy těch styků je méně, než děti z manželství vzešlých…

Chce se mi dokonce doktora Freuda parafrázovat, tak jak jeho výrok si pro sebe interpretuji, že:“Sex do manželství nepatří…“! Kde si ho má nebohý manžílek realizovat, při svých finančních možnostech, když je mu po celoměsíční dřině odebrána mzda, je mu navíc vyčiněno, pro jeho neschopnost zajistit více finančních zdrojů a tím pádem i požitků, pro svou ženu a jejich děti! Mzda je mu beze zbytku odňata, je mu  přiděleno minimální kapesné a je opět vystrčen do nehostinného světa, plného lákadel a sexuchtivých žen!!! Jeho svobodní a dosud neodchycení a nedomestikování kamarádi, se chlubí svými sexuálními zážitky a skalpy všech lvic z ulice, a on suší…inu, i hubu, a táhne se podél zdi do nepřívětivého světa zvaného domov. Tam si užije“levného“sexu, nad ohmatanými stránkami, časopisu pro velké kluky, kterýžto výtisk( jak namátkou zjistí ), si už vypůjčuje i jeho syn, by se tímto aktem, pilně připravoval, na dráhu otce…..

„Freude, Freude – na tebe vždycky dojde!!“ Každou radost ze života, nám ten šarlatán zkazí. Všechny chrámy společnosti rozmetal, či alespoň podminoval. Nic mu nebylo svaté. Je pravdou, že i on svazek manželský pouze konzumoval, a kupodivu  on též, tak zvaně“sušil hubu“. Tedy vlastně“sušil“… Se svoji ženou Marthou měl sice (tuším) šest dětí, ale jinak to se sexem měl v manželství, jako devadesát procent mužské populace! Ovšem, doktor na to přišel, a tak šáhnul do přihrádky hned vedle, a k odlehčení ve svém údělu, a vůbec přetlak v kalhotách, řešil se sestrou své manželky Minou. Alespoň, jak lze z análů vyčíst…taky řešení! Tihle doktoři přijdou na všechno. Ale, co si má počít manžílek, jehož manželka sestrou podobného typu nedisponuje?! A bude mít vaše ze zákona milá, pro podobné řešení pochopení???

Doktor si pak ještě z těchto trablů života manželského udělal živnost – a vstoupil do světových dějin. Od těch dob, je vše, tak nějak spojeno se sexualitou, sexem! Je pravdou, a to bych Freudovi a jeho následovníkům křivdil – oni pokořili mnoha tabu. Kopli do dveří dogmat a předsudků, a osvobodili ženu(hm),  ze  jha podřízenosti a zábran. Bohužel! Osvobodili ženu a vyrobili muže podpantoflízáka! Dominance chlapů je pryč, zato paroháč, kam se podíváš!! I to může být podoba“svobody“. A přitom, samotný Freud moc ženy nemusel. Pojem“dokonalá žena“, zavrhnul pak úplně. Dle jeho učení, role ženy a její potřeba pro muže a mužské potřeby se velmi přeceňuje, a od žen se očekává, většinou více, než čeho je schopna. Vím, zní to šovinisticky, a feministky, ty pověstné mužatky, by mě za podobné kydy, trefily okovanou botou do rozkroku!

Klasický muž je totiž, dle vidění žen, pouze a jen narcistní exhibicionista, chlípný a nic jiného nemyslící erotoman. Ženy jej ve své společnosti trpí jen s největším sebezapřením, a kdyby našly lepší živočišný druh, který by zaplnil jejich materiální potřeby, klidně by muže, jako takového nechaly vymřít! Možná se mé vám mé hodnocení zdá jako příkré, ale dle poznatků žáků mistra Freuda, je tento vývoj neodvratný a evolučně správný…

Ale už pryč z teorií pana Freuda. Raději, než si šlápnu, do něčeho nepříjemného. Takže, šup, směrem na východ: Něco z domoviny mého priatěla Zola. Dostaly se mi do ruky výsledky“exklusivního průzkumu“: jak je na tom sex a Slovensko! Pardon, spíše by se to mělo psát, jak jsou na tom Slováci a sex, respektive jestli Slováci ještě sex provozují!! A můžu vás uklidnit, že všichni se všema, a devět z deseti, že i na neobvyklých místech!! Je pravdou, že čtyřicet procent Slováků a Slovenek (!!!), by mohlo sex častěji. Ovšem, u nás to číslo bylo tuším devadesát procent chlapů by mohlo ( a furt!) a asi půl procenta žen taky že by víc!!! A ještě jedno zajímavé číslo: jen padesát procent Slovenek předstírá, že je sex s mužem (vlastním) baví!! Tak to jsou dle mého ohromující čísla – proti průzkumu z našich krajin, kde ty čísla jsou přesně opačná!!! Jsem zvědavý, jak moc výsledky onoho průzkumu potvrdí respektive smete“náš“ Zolo??? Ten to může testovat, přímo v terénu, my jen se suchých fakt. A sušit…

Mé pojednání se plíží k závěru. Vím, možná že se vám do mozku zakousnul brouk, jenž vám nutí ptát se: Proč?? “Proč ten magor( to jako já ) nadepsal svojí práci:“Klitoris“, když vo tom tady není ani řádka??!! Ano, jistě, právě proto jsem svůj elaborát nadepsal takto chytlavě. Je to opět, jeden drobný testík. A i jistý druh vtípku, kterým si já testuji, na co všechno, jste vy schopni skočit. Bohužel s předem čitelným výsledkem. Šlo mi pouze o to - někoho ke čtení mé tvorby přitáhnout. Chtěl jsem oslovit primitivním, hrubým až infantilním způsobem, masu čtenářů, kteří nevyhledávají hlubokomyslné, vědecky podložené práce, nad kterými by musely hlouběji uvažovat a napínat tak svůj mozek. Takže jsem zvolil titulek, slibující, více než může dát. Titulek, který navozuje téma do jisté míry bulvární, lascivní až s nádechem pornografie. Jak sami můžete posoudit – vyšlo mi to. Opět čtete!! Emanovu tvorbu! S odpuštěním – vy taky všechno…Nuže, za trpělivost a věrnost, vám teď mé povídání neutnu( jak jsem si původně myslel), ale něco drobného, na slibované téma utrousím:

Klitoris je zvláštní tím, že nemá jinou funkci, než přinášet rozkoš!“ Tohle jsem se já dozvěděl z vynikajícího francouzského dokumentu Le´clitoris.  Ne, nesmějte se, věděl jsem už cosi mlhavě, před tím. Cosi o bodu rozkoše, ale v praxi jsem v jeho objevování, moc štěstí neměl…Takže jsem se pokusil hledat jej jinou cestou. Tak říkajíc z vědeckého hlediska. Je zvláštní, že právě na téma“klitoris“, bylo publikováno, jen velmi málo prácí, a zvláštnější je, že jej ještě donedávna věda skoro vůbec nezkoumala. První zmínka o tomto chrámu rozkoše popsal ve své práci – italský anatom Renaldo Columbus okolo roku 1595 a pak skoro dvě stě let nic!!!  A zvláštností je, že ani dnes neexistuje mnoho prací na téma, tak rozkošné, jako je klitoris. Osobně jsem chtěl ve výzkumech svých vědeckých kolegů pokračovat, ale když jsem před Andělkou svoji snahu naznačil a pokusil se ji vysvětlit, že, aby byl můj výzkum dostečně reprezentativní, bude nutno prozkoumat dostatečně velký počet náhodně vybraných vzorků – v daném případě klitorisů( v množném čísle ), byl jsem rázně uveden do reálu konstatováním“ať, na svoji vědeckou kariéru na poli výzkumu klitorisu a jeho funkce, rovnou zapomenu a ať si jdu hrát s něčím jiným… Pak se pro vědu obětujte! Stále -  klacky pod nohami. Věčné nepochopení!

Takže, konkrétní výsledky, konkrétní studie, nepředložím. Prostě, proto, že nevzniknou! Nobelovka opět v nedohlednu – tak se půjdu porozhlédnout, po něčem méně kontroverzním. Co tak onen, bájemi opředený orgasmus??? Kluci mi o něm vyprávěli a ženské se hihňaly, když jsem na toto téma začal…jen Andělka se nesmála. Tuším problém.

No nic. Zatím dobrou

Em á nek

www.emanmarecek.estranky.cz