Jdi na obsah Jdi na menu
 


G – bod.

 

Včera jsme měli mejdan. Ba co dím, že jen mejdan? Přímo babinec to byl. Byli jsme u kamaráda Vrátika a mimo mě, tam ještě byla Andělka  a asi pět jejich kamarádek. Jak říkám – babinec. Proč“babinec“ – když jsem tam byl já plus Vratislav, Andělka a její kamarádky?? No, protože, já i Vráťa jsme taky, takové dvě baby a je nám mezi děvčaty lépe, než v tlupě pivních, fotbalem dementních idiotů. I včera nám bylo bezva. Holky si nás dobíraly, jak je u nich zvykem, snažily se na nás hrát dospělé, hihňali se a šišlaly – však to znáte?! A já i Vráťa jsme vrněli blahem.

 

A jak tak byly holky více a více ovíněné, a tím pádem více a více otevřené, tak jsem nadhodil kontroverzní téma. Já se vždy snažím holky šokovat, ovšem většinou jsem za hlupáka,což statečně nesu, mají mě za nedospělého a věčného puberta, ale i za milého a vtipného  a a a, samozřejmě velmi inteligentního kluka. Takže i včera jsme razantně vstoupil do diskuse, a holky trošku“nabral“, řka, že jsme zrovna dočetl studii o G – bodu!!! Děvčata kvikla nadšením a já hned téma roštoval: že jsme se z oficiální zprávy dočetl, že Francouzky G – bod mají, zatímco Angličanky ho postrádají!!! A že organismus pravidelně dosahuje, jen třicet procent žen!!! Pardon, Andělka mi koukla přes rameno, a s taktem sobě vlastním, mě upozornila, že se píše orgasmus a ne organismus. No dobře, orgán jako orgán, že ano?! Takže, onen G – bod a ten orgasmus je prý, u žen dosti vzácné zboží.

 

Okamžitě jsme se s Vrátkem nabídli, že se obětujeme ve jménu praktické vědy,a ten zatracený bod holkám pomůžeme hledat, a taky že můžeme otestovat, zda ten orgán a jeho smus s námi dosáhne, více než uváděných třicet procent žen. Andělka ( bohužel ) moje snahy, podílet se na tak náročném výzkumu, uhasila hned v zárodku, a Vráťa je už přece jen pán v létech,a provést tak rozsáhlý výzkum, by mu mohlo způsobit jisté zdravotní potíže, a to nemluvím o faktu, že náš Vráťa má partnerku o třicet let mladší a tak nestíhá, ani kvalitní výkon na svém hřišti, a ne aby se věnoval výzkumu, ještě tolika rozkošných zahrádek.

 

Proto jsme musili zredukovat naší snahu o seriózní studium, pouze na teoretickou úroveň. Holky se trošku rozpovídaly, a řeknu vám, milí moji čtenáři – muži, nebylo to věru radostné povídání. Spíše bych shrnul ono lechtivé téma, na sdělení, že se výsledky, oné ve světe uskutečněné studie, věnované různým bodům, orgasmům, sexuálnímu uspokojením a kvalitě milování a sexu, ještě výrazně více lišily od skutečnosti. Bohužel do mínusu!!! Nabyl jsem pocit, že v české kotlině žije jen velmi sporadicky muž – chlap – nadsamec – Casanova! O zemích Moravských asi pomlčím úplně, tam je muž milovník, citlivý a romanticky založený, se smyslen pro něhu a s pocitem, aby žena od něj odcházela uspokojena – přirovnáván k Yetimu. A možná, že ani k němu ne. Neboť o Yetim už alespoň někdo slyšel a snad ho i kdosi viděl, ale o Moravákovi, po kterém ženy vzdychají, tak o tom není ani vidu, ani slechu…

 

Já nahodil téma. Vratislav ho citlivě posunul na dialektickou úroveň, zbaviv ho nálepky neslušnosti a tabu. A holky se jej mocně uchopily, neboť před námi mohly,a před sebou se nežinýrovaly. Smály se, ba i slzely, při vzpomínkách na“výkony“ svých rytířů. Snažili se( alespoň v diskusi, objevit onen tajemstvím obestřený G – bod). Vlastně, já si teď uvědomuji – víte vy vůbec, co onen G – bod znamená? A kde ho má nebohý mužíček hledat?? Tak je to prý bod, kdesi mezi středním uchem a řitním otvorem, blíže k tomu druhému, v oblasti nám mužům nejmilejším( tedy pokud nepatříte, zrovna mezi čtyř procentní populaci ). No a naším ženám, pokud ho někdo objeví, pak způsobí nehoráznou rozkoš. Tedy, ne to objevení, ale manipulace s tímto bodem –  to prý je fakt žrádlo.

Děvčata se bod snažily lokalizovat, tedy račte rozumět, čistě teoreticky. Některá ho i prý objevila. Její muž nikdy!! Ještě tak milenec, ale to ho musila vést…no nic. Hned jsme si přisadil, že je vlastně stejně zajímavé, a do studie by se měla tato skutečnost uvést, že s milencem vás hlava nebolí nikdy, kdežto s manžílkem s migrény nevycházíte!! Na znamení souhlasu, se sborově zasmály… Taky chuť hledat takové body s milencem výrazně roste. Manžel a jeho snahy o průzkum vašeho terénu, vás nechávají chladnými. Chronicky známé výsledky jiné studie, které jsme již mnohokrát citoval, že k nevěře se přiznává sedmdesát procent populace mužů, ale jen dvacet procent žen, naše děvčata spolehlivě rozmetala!! S nevěrou měla zkušenost snad každá, včetně mojí milované!!! Pánové z Oxfordu či Cambridge asi hledali pravdu v úplně jiném vzorku populace, než já s Vráťou.

 

Večer se posunul do noci a děvčata se více a více rozjařovala. Už mě vůbec nezajímaly další body různých a jiných anket. Už jsme nechtěl já ani Vráťa slyšet, čeho jsou naše děvčata schopna. Sex ve městě by blednul, před fantazií naších žen.

 

Naše holky. „Naše“holky jsou hlavně naše! A máme je rádi. To že my maskulinní borci si myslíme, jak je zajímají naše výkony. To, že tápeme ve své neznalosti a ve své nedůvtipnosti, tak tohle Andělka řekla zvláště hezky“ že normální ženu, nezajímá ani velikost, ani četnost, ani délka aktu, ale hlavně něha, cit, a umění“hrát na ženu, jako na hudební nástroj“,  to nám, klasickým chlapům, vůbec nedochází“!! Naše Lada pak komentovala, řeči o milostných výkonech ještě přesněji, řka, že se ženou máme sex provozovat celý den, ale hlavně v pozornosti, projevech citu, něze a pokoře, a pak že je žena uspokojena nadmíru – i bez G – bodu!! Takové ty“sexuální sbíječky“, prý nemá žádná ráda!! No, učit se musím celý život – fakt!

 

Takže, jak je vidno z mého  předchozího popisu: dívčí sedánky jsou alespoň veselé a bujaré, na rozdíl od chlapských“pivních jízd“…A pokud se položíte do tématu a naberete hutné téma, tak se dá i „vědecky pracovat“. Takže, jsme to odmakali a až najdu něco, ještě hutnějšího, tak vám dám vědět.

 

Dobrou

EM

www.emanmarecek.estranky.cz