Jdi na obsah Jdi na menu
 


O facku Kalouskovi!

 O facku Kalouskovi!

Že jsem se s vámi nevsadil! Když jsem minulý týden psal o zradě a podrazu, které na nás osnuje, ta tlupa modrých ptáků černých sviní a knížecích pacholků, tak jsem se měl vsadit! O facku kalouskovi jsem se měl vsadit! - že to těm sviním projde! Že se domluví! Že ten podraz posvětí! A v přímém přenosu a za dohledu kamer a státního notáře!!! Vyšlo jim to! Vše jim vyšlo! Natahovali nás parádně! Komedie to byla! Ba tragikomedie! Od samého začátku! Že mi to nedošlo hned – Tlučhoř a smysl pro fair play…?! Ha, ha, ha! I já se nechal na okamžik oblbnout! Než mi to došlo! Tohle je zrežírované! Má to masu navnadit – abychom dali pokoj a doufali! Abychom nedršťkovali a nechali tyto šmejdy vládnout! No vyšlo jim to! Náramně! Dav jen vydechl zklamáním, když zjistil, že ani historicky největší výmlat modrých tlam nepomohl a že vláda zlodějů a lupičů nekončí!!! „Domluvili se“ – tak alespoň pravil zjevně potěšený nečas! Onen „užitečný idiot“ se kterým tu komedii sehráli! Prý musí“dokončit co započal“, prý „nesmí zklamat své voliče“, kteří mu dali „mandát“… Tak si ho užijte! Dělá to prý pro vás! Alespoň to tvrdí - Nečas…

Našel prý: „konstruktivní řešení“! Idiot! Nuže - kdo tenhle podfuk na nás nachystal? Nečas, Stanjura, Kuba – dopište je do seznamu! A vpisujte je pilně dál! Možná si na můj nápad vzpomenete – psát si do seznamu všechny! Defraudanty! Gaunery! Tuneláře! Buzeranty! Poskoky. Kurvy a jejich pasáky! Kmotry a loutkaře! Všechny! Tak abychom je dohledali, až se budou snažit zmizet, a splynout tak s davem! Já si svého Stanjuru v Opavě najdu! A vím - co s ním provedu! Má se věru na co těšit!!

 A Kalouska – tak toho budeme jistě hledat všichni a všude! Abychom mu mohli „poděkovat“, co pro nás udělal a kdy se z jeho péče vyléčíme! Hm. Po něm bude sháňka převeliká – až tupé tlupě voličů dojde, o co je obral, a jak moc mu skočili na lep! Na ty jeho kecy o „úsporách“ a „vyrovnaném rozpočtu“! Vyrovnaný rozpočet podle kalouska? Jen díra! Černá díra! Tunel! Nikdy z něj nic nebude a dluh vzroste astronomicky! A hovado se bude ještě nějaký čas tváři „státotvorně“ a bude pohybovat trapnou loutkou knížete pána…

 Že mu skáčeme na ty kecy! Kecy o: „nebezpečí vlády komunistů!, a jak jim musí ( Kalousek + Nečas ), ve vládě zabránit! Prý to dělají pro vás! Oni jim nezabrání! Oni komunistům otevřou bránu! Dokořán! Jenže! Jenže jim taky podají odjištěný granát v podobě absolutně předlužené země! Zničeného hospodářství! Rozvraceného zemědělství! Zdemolovaného stavebnictví! Po Nečasovi – potopa! Po kalouskovi spálená zem! To bude výsledek! A ještě po nosní dírky v dluzích! Dlužit budeme kdekomu! Černokněžníkům v ornátech a komžích budeme splácet sto a padesát miliard za šíření bludu a tmy! Soukromým penzijním fondům dvakrát tolik! Za penze které nikdo nikdy neuvidí!! Dluhy a bída – to abychom se vyhnuli Řecku! Řecko?! Hm - na vás to platilo minule a já tuším, že podobná hovadina bude platit zas! Knížete pána nahradí populární bavič a blond svini odbarvená! A mají vás! Zase „bábu přemluvíte…“!

Ne, ne – tohle neskončí! Mrmláte všichni! Nadáváte! Hrozíte! A? A na prdeli sedíte!! Sami se chlapci neodklidí! Chvilinku jsme doufali, že by třeba?? Že by odešli sami?! A po dobrém… Než nám došlo, že ta hypotéka, co si bobeš pořídil, že ta kára co si mladý líznul – že ji budou muset splatit! A to by se vám, holenkové, špatně splácelo, kdyby vás odstranili od koryta! A teď si představte – že by se měli od koryta odstranit sami…! Sami!! Ne – ne!  Mohli jsme chvíli doufat! Mohli jsme chvíli snít! Ale ne! Nečas ( to je ten ,co bojuje s korupcí ) tak ten našel „řešení“… Šnajdr zůstane ve VZP ( karta IZIP a léková služba mu budiž prominuta ) a pro Tlučhoře najdeme post velvyslance ( třeba v Albánii  - bude mezi svými! ) a ostatním „rebelům“, pašalíky přidělíme ( docela mě bude zajímat co dostane takový Úlehla – to je skutečný blb! Blb ze Zlína! Stejná kvalita jako je Hanáková! ) Jo - Úlehla? Třeba vezme Českou poštu nebo nějakou podobnou trafiku - jako držhubné…!

Vidíte - než se kníže vzbudil – už je po krizi!!!

 Oni totiž ví - že tohle je jejich čas! Dostali čtyři roky! Šance – jak se napakovat! Omezená doba – maximální možnost! To co s vámi provedli a kolik hlupáků a vyžírek jste dobrovolně ke korytům pustili – to se nezopakuje! Takže tato banda ( bohužel ) dovládne! Osobně si myslím, že si nohu nastaví, až před příštími Vánocemi – to se z nich stanou bojovnici s korupcí – budou na sebe vylévat močovinu a kydat hnůj – tak aby se pokusili u vás vyvolat dojem, že jsou čistí až křišťálově čistí… Budou si vyslovovat „nedůvěru“! Bude půl roku do voleb… A oni vás budou potřebovat! Jednou za čtyři roky vás potřebují! Proto pro vás sehrají tohle divadlo! Takže, za rok! – se vám začnou vtírat! Zase pro ně budete: „moudří voliči“, budete „svobodní občané“ – a oni budou „zárukou demokracie“, budou to udatní bojovníci, proti „vládě komunistů se socialisty“… Budou vám tvrdit, že „mají recept“, na bídu a nouzi, na nemoc a frustraci, na nezaměstnanost a nejistotu! Zkrátka – tito hoši a děvčata – budou úplně jiní - než jste je zažili doteď! Takový - Vidím a Benda! Kalousek a Kočí! Všichni budou zase bojovat s „dinosaury“! A pozor! Tentokrát už vážně!!! No – a co vy? Co myslíte, že po jejich vábení - uděláte?? Že už se oblbnout nenecháte??? Ha ha! Hi hi! Ho ho….

Ne, ne - mě už nic nepřekvapí, ale přesto zírám. Například - když děvka jménem Píč si vymyslí stranu v počtu sedmdesáti lidí!!! A tato strana pak rozhodne o stomiliardových tunelech!! V podobě tak zvaných „restitucí církevní ho majetku“ ergo „penzijní reformy“!!! Stačí pouhých sedmdesát lidí a strana je na světě! Ve volbách nedostali ani hlas! A přesto nás mají v hrsti! Co všechno?! Co všechno si ještě necháme líbit?! A jak držíme! Fest!

No a to je vše! Čím jsem si chtěl ulevit. Vim – vyblil jsem se a vy si pomyslíte – co řešení? Emane – řešení nemáš?? Vážení – mám! Řešení bych měl. Boty! Úplně obyčejné boty!! Že nerozumíte? Nuže -  dnes jsem si koupil nové boty! Ne, ne – abych před nimi utekl! Já zbabělý nejsem… já ne!! Jen jsem se při koupi oněch bot zasnil! Měly takovou tlustou podrážku… Bytelnou špičku… Úplně jsem se položil do představy, jak touto botou, Kalouskovi plombuji osmičku vpravo nahoře… Ano – přátelé moji – koupil jsem je! Abych pravdu řekl, nejsou moc pohodlné, ale já doufám, že jejich čas přijde!!! Dočkám se! I vy se dočkáte! Kupte si boty taky! Abyste měli čím nakopnout ty tlusté prdele!!!!

Dobrou

EM á nek

Více ( možná ) na: www.emanmarecek.estranky.cz