Jdi na obsah Jdi na menu
 


Demence!

 Demence.

Psychiatr ze „staré školy“a praktik s letitou praxí při pohledu na dvojici kandidátů, „rvoucích se“ o křeslo zeměpána, pronesl svůj soud, řka:

Že jedním z projevů stařecké demence, je pocit: vlastního sebepřeceňovaní…! Nesoudného a ničím neodůvodněného: pocitu nepostradatelnosti. Naprostého přesvědčení o vlastní neomylnosti! A zcela ničím nepodloženého mínění o svých fyzických a psychických možnostech, které se, se skutečným stavem zcela míjejí, a jsou naprosto odlišné, při posuzování nestranného publika – na rozdíl od posudku naivních pochlebovačů, kteří takto mimo realitu posunutého starce, přesvědčují a utvrzují v jeho rozhodnutí, kandidovat na hlavu státu!! Je až trestuhodné čeho je schopná ona banda ve snaze o naplnění svých privátních mocenských zájmů a koho je schopna ve svůj prospěch zneužít!!

Onen jedinec neschopný již sebekriticky odhadnout své reálné síly a mentální možnosti, blábolící cosi málo srozumitelného k davu svých kýmsi zfanatizovaných fanynek a jurodivých vytleskávačů, se nevím proč, pokouší vytvořit trapný dojem, o své mentální a fyzické pohodě a přitom se v přímém přenosu kácí, spí, cosi mumlá, za cosi se omlouvá a čímsi vyhrožuje, aniž by jemu samotnému bylo rozumět a aniž by si rozuměl alespoň on sám!! V krátkých záblescích mozkové aktivity se povětšinou překvapen budí a hledá odpověď na otázku, co uprostřed onoho ječícího davu dělá? – a proč mu onen dav slávu provolává?! V takovýchto záblescích jasné mysli, se pak pokouší o omluvný úsměv, který ho usvědčuje z naprosté dezorientace v čase a prostoru!!! Dav přesto ječí, pohupuje se v bocích a haleká, že dotyčného, chce: Na Hrad!! Trudná! Trapná situace….

Dav nedá pokoj! Je někým organizován a veden a tak volá, aniž by věděl co a proč?! Tady se setkávají dva psychologicko psychiatrické fenomény – davová psychóza s rozsáhlou demencí v pokročilém stadiu – naprosto nesourodá, přesto velmi třaskavá směs!! Někomu  ( ??? ) se onen dementní stařec bude hodit?! Někomu se bude hodit dementní dav?! Dejte si jedna a jedna dohromady a vyjde vám z toho: Kalousek!! Mistr zákulisní politiky, politických čachrů a manipulování s kýmkoliv, kdo se v jeho okolí ocitne! To se právě teď stalo – dav i děd je v režii démona!

Zmanipulovanému starci může pomoci věrná družka demence – skleróza!! Zmanipulovanému davu nepomůže nic!! Skleróza, ovšem působí, na obou stranách!! Skleróza vede degenerovaného staříka na barikádu! Je to trapný pohled, ale právě od toho je zde skleróza s demencí – stařec si trapnost už neuvědomuje, a pokud si ji na okamžik uvědomí, hned na trapas zapomene!!! Horší je to se sklerózou davu! Dav, masa, lid, zvláště v naší zemi, zapomene na zlé, na podvod, na lumpa, na svinstvo, během chvíle! A i když nadává a sakruje, tak jde a znovu volí – lumpa, gaunera, zloděje, štětku, lotra! To umí dav! Masa! Zmanipulovaná, poblázněná, ovlivněná – tlupa primitivů bez mozku a bez názoru! Vždy si vše omluví! Je to otřesné zjištění – vládní nomenklaturou a podplacenými novináři podporovaná troska, nesena na ramenou zjančeného davu, se blíží k cílové metě a neví proč a jak, se tam dostala!! Dav ovšem bude jásat! Jako před dvěma roky, když si přesně ta samá chátra, navolila: Vládu rozpočtové zodpovědnosti a boje proti korupci, a doteď to nerozdýchala…

Skleróza je mocná čarodějka! Zapomenout během týdne! - na všechny prasárny! Podrazy! Svinstva! A jít za krysařem do pekel! Pánové a dámy – já zírám!! Degenerovaný stařík, splní, co je od něj očekáváno! Klidně prolomí neprolomitelné! A Sudetští Němci a šlechta se dočká „spravedlivého vyrovnání“! Stařík a jeho pasák už vrátili sta miliardy černokněžníkům a tak rozdají i zbytek! Budou znovu drze tvrdit: lid si tak přeje! Svojí vůli znovu projevil ve volbách! Dal nám mandát! A tak si ho užijme!

No – nechejte sklerózu devastovat váš mozek! Kocovina bude otřesná! Jako obvykle – už bude pozdě! Ale vy se ke svému podílu na marasmu a bídě znát nebudete!! Už teď se tváříte, jako by Kalousek ani neexistoval! Jako byste nevěděli, že tahle parta potřebuje transfer majetku v podobě různých podivných operací včetně vrácení majetků a „odškodnění“. Včerejší prohlášení kandidáta na našeho presidenta na adresu svého předchůdce Edwarda Beneše – že by Beneš byl, dle současných zákonů, souzen v Haagu jako „válečný zločinec“, je dostatečně ilustrativní!! A je to vrchol drzosti!  Zločinec, pane Schwanzenbergu, je tady někdo jiný – a není to Beneš!!! A za senilitu se neschováte! To mi věřte!! Na tohle Kalouskovi neskočím! Já ne! Tupá masa snad ano?! Eman ne! Já sklerózou netrpím… politickou vůbec!

No a co na závěr. Oba kandidáti na hlavu státu, svého času vyhrožovali, že odejdou z veřejného života – a ani jeden toho nebyl schopen! Po dobrém nepůjdou! Takže, zvolit, zvolit někoho budeme muset! Koho?? No – Kalouska NE!! A víc nenapovím!!

Dobrou

EM á nek

Více na:

www.emanmarecek.estranky.cz

 www.andelske.estranky.cz