Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ani komunisti...

 Ani  komunisti…

Už ani komunisti nedají do pořádku ten bordel a chaos, které v zemi způsobila Vláda rozpočtové zodpovědnosti a boje proti korupci….!!! Už ani oni ne! Ve vládě se to hemží samými „ekonomickými odborníky“ ergo „dobrými hospodáři“ a pokladna prázdná – finance v mínusu, stát v rozvalu, občané naštvaní až rozzuření a všichni společně ve sračkách až po nosní dírky!!! Jsem v prdeli a to více než si myslíme!

Omlouvám se za příval vulgarismů – ale už jsem opravdu s nervy nadoraz! Tahle banda zlodějská už vytunelovala co se dalo a dostala tak naší zem na úroveň Řecka!!! Navzdory svým předvolebním slibům! Expert vedle odborníka a stejně jsme v rektálu a to velmi, velmi hluboko… Jak dlouho? Naštěstí to záleží na nás! A hlavně – na vás!! Nezapomeňte na tento fakt – než v pátek vyrazíte na chatu nebo za děvčaty….

I když – já vlastně nevím, komu zase vyslovíte „důvěru“?! Koho nám svobodně vylosujete?! Jak tak na tu směsku koukám – tak nestačím než žasnout! Jak může Nejlepší ministr financí všech dob a zároveň těžký alkoholik a vzděláním chemik zblbnout masu voličů aby ho opakovaně volila?? Nevím? Jak málo stačí zloději, vrahovi, dinosaurovi – aby jeho kariéra utěšeně stoupala. Ne, nejsem psycholog! Já si ostatně myslím, že vaše volba, není práce pro psychologa. Spíše pro jeho kolegu – psychiatra…

Svobodně a při smyslech zvolit Parkanovou?! Drábka?!! Gazdíka?!! Nebo Tlučhoře! – pánové a dámy, tohle nechápu a nikdy zcela nepochopím! Svobodně? Vy jste svobodně a při smyslech zvolili Vondru? Píč? Vidíma?!  Hanákovou?!! Hanákovou a její „kulturní revoluci“!! – tak tu si opravdu rád odpustím! K čemu tam Hanáková vlastně je?? Jistě! Úkol má jediný – má narvat kadidelníkům, vykuřovačům a kropičům miliardy a ještě to nazývat: „spravedlivé vypořádání s církvemi“! Tak ne! Tohle neberu! Tohle ne!! Už nikdy! No, doufejme, že si obdobné experimenty podobného druhu příště odpustíte! Příště si raději ruku zlomte – než byste tyhle… ty!

Zkusím na tomto místě několik informací o stavu „demokracie“ v naší vlasti dva a dvacet let po tak zvané sametové revoluci! Dočetl jsem se onehdy – že z každé miliardy tekoucí do tak zvaných „veřejných zakázek“, zmizí po cestě šest set miliónů! Hrůza! Že v Bruselu jsme se zařadili po bok takových zemí jako je Rumunsko a Bulharsko!! S jejich zástupci se nikdo nesmí setkat mezi „čtyřma očima“! S našimi zástupci taktéž… Nálepku, o kterou by nikdo neměl stát! Vám je to jedno! Vy volíte korupčníka s lumpem a ještě tomu říkáte „česká cesta“….

Tahle země nevzkvétá – a ještě dlouho nebude! Bankrot a krach – to je dnes realita všedního dne! Smutno je mi ze stavu mé otčiny! K zblití mi je z těch ovcí které se nechají holit a dojit do padnutí a ještě si myslí, že je to tak správné, a že to jiné ani nemůže být! Může! Jen nevím, jak vás o tom přesvědčím?!

 Mám to! Úklid! Chtělo by to generální úklid! Totální vymetání! Pěkně ty schody odshora! Každý kout vymést! Důkladně! Schod po schodu! Ministerstvo po ministerstvu! Úřad po úřadu! Totální úklid!  Ne všem se úklid bude líbit! Budou se mnozí bránit! Vyhrožovat! Kdo se bude cukat – tak pěkně po česku – po dršce a tvrdě!! Aby si pamatovali! Aby je nenapadlo se vracet! Když se máme parazitů zbavit, tak je klidně dezinfikujte! Použil bych odstraňovač skvrn! Derazitoval bych krysy! Dal bych je k ledu! A opravdu s chutí a brutálně je vymlátil! To by asi pomohlo nejvíce – přesvědčit je o síle ulice! Nejen o tom, že se jim budeme hodit, jednou za čtyři roky, ale že spustíme dršťkomlat, když nás „námi zvolení zástupci“ zklamou nebo podvedou….!!

Čas k úklidu nastal! Data jsou neúprosná! Průmysl i stavebnictví jde ke dnu! Práce ubývá! Korupce se utěšeně rozmáhá! A lidi jsou vzteklí a apatičtí zároveň! Smutek a vztek – co znak této doby! Vše jde na vrub těm „co nahoře sedí“! Pojďte a ukliďme! Je čas!

Ano vážení – je čas! Jako byl čas sazení tak je čas sklizně! Sadili oni! Vítr! Ať sklidí… bouři! Je čas! Náš čas! Tak ho využijme a vydejme jim vysvědčení…

Tak v pátek…. Sobotu! To nechám na vás! Tohle si můžete svobodně zvolit! Ale proboha – jen tohle! Jinak už raději nad volbou nepřemýšlejte! Jak říkám já – vím, koho volit nebudu! A ostatní je jedno…

Dobrou

Eman

Více na: www.emanmarecek.estranky.cz