Jdi na obsah Jdi na menu
 


Parazit.

 

Okolo baráku se plížil parazit. Táhnul svůj dvojkolák naložený starými haraburdím a za ním se potácela celá jeho kumpanie - čítající jeho ženu(těhotnou) jeho sestru(těhotnou) a jejich čtyři děcka, ještě s nevyvinutým rozmnožovacím ústrojím, jinak by už byly alespoň holky těhotné… Smrděli i přes zavřené okno. Chrchlavý hlas jejich vojvody, v tomto případě negramotného, notorického osla, je popoháněl k drancování další popelnice. Koukal jsem otráveně a netečně na tu grupu a přemýšlel, co udělali se sociálními dávkami, které vyinkasovali v pátek? Prožrali? Prochlastali? Prohráli v automatech? Od všeho trochu. Jen kultura a vzdělání je nestálo nic. Kulturu těm malým idiotům obstaral jejich na mol ožratý otcko. Když jim nadal do k…ev a ko..tů. A film jim předvedla jejich macer, ovšem bylo to tvrdé porno – to když ju starý Demeter trtkal v propocených peřinách a dělal ji dalšího Lájoše, zatím co jeho budoucí“otec“, jak jsem již do protokolu uvedl, chrápal na šrot opitý a dobitý v obyvačkej- takto nejodpornější místnosti, jejich na doraz vybydleného bytu. Vím - je mi z toho popisu stejně odporně, jako vám. Ale píšu co vidím a nemůžu za to, že okolo našeho baráku vede cesta do kolonie těchto podlidí. Chtěl jsem napsat“do kolonie zvířat“, ale proč bych měl  krásné živočichy urážet, přirovnáním k tlupě dementů, imbecilů a jejich děvek.

 

Z celé živočišné říše, mě při pohledu na tu svoloč napadl jen ten parazit. Z hlediska biologického, je parazit odporným živočichem. A je jedno, jestli je ve velikosti mikro, anebo je to vymaštěný hňup přisátý k sociálnímu systému státu, jenž dojí, až my nestačíme dolévat zásobníky! Parazit si prostě musí najít svého, na živiny bohatého hostitele. Přisát se k němu, případně si jej ochočit a odčerpávat z něj proteiny a bílkoviny, které by vlastně bez parazita, patřili k výkrmu hostitelově, či k nakrmení hostitelových potomků  Jedním z nejznámějších parazitů, je pověstná kukačka. Ale to je ta estetičtější přírodní verze. Já znám i jiné formy – například o parazitech jsem se dozvěděl poprvé, když má dětská doktorka říkala mé matce( byl jsem ještě malý Eman )“že se škrábu v prdelce proto, že tam mám parazita!“ Byly to pověstné škrkavky. Andělka říká, že tam měla roupy. Ty má ovšem, ještě dneska… No a tak do mého života vstoupili paraziti. No a vlastně mě doprovázejí po celý život. Až do dnešní podoby. Koukám jak se nám namnožili a jak se zvětšili. Prý je to jejich naturel“nedzelať a hrát a tančit a dzecka robiť“, tomu gadžové prý nerozumí. No, někteří gadžové tomu rozumí, že pane Kocábe, ale těm zase nerozumíme my!

 

Paraziti mají mnoho vlastností. Většinu podlých. Je pravdou, že v přírodě se vyskytují v různých podobách, dokonce žijí i v symbiotickém stadiu se svým hostitelem a za to, že je hostitel vozí a brání, tak na jeho těle likvidují jiné parazity a plísně a bakterie. Známe tyto případy z říše ryb či obojživelníků a v říší hmyzu jsou takových symbiotických spojení tisíce!

Ovšem je také známo, že v říši primátů tyhle formy, vlastně nikdo nezná. Čím vyšší forma života, tím více altruismu – tj.: pomoci si vzájemně, pod heslem“Podrbej mě na zádech a já podrbu tebe“. Říkám bohužel - „vyšší“formy tyto altruistické prvky nerozporují a žiji podle osvědčených morálních zásad, bohužel proto, že v moderní lidské společnosti se altruismus vyznává již jen v silném jádru a primitivní, minoritní společnost  pojem“altruismus“nezná a ví proč!. Víme že i ve vyspělé společnosti, se vždy sobec najde, ale ve zdravé společnosti je rychle eliminován a odstraněn na okraj skupiny. Bohužel se to týká, jen „vyšších“forem života, ne poddruhů – ti svoji formu existence založili na sobeckém vidění a to v jejich případě znamená: „Podrbej mě na zádech, já se svezu na tvých…“. Pokud by šlo jen o tuto více méně dětskou podobu sobectví, to bychom asi dokázali, ale reakce parazitů, kteří se přisáli k penězovodu sociálního státu, nás spolehlivě dovede, až na samotný okraj kritického stavu.

 

Nevím jestli můj apel a jeho naléhavost dostatečně chápete, ale já mám tušení, že s přibýváním parazitických skupin a jejich neuvěřitelně mocně plodivému způsobu života se ke kritickému okamžiku blížíme mílovými kroky!

 

Všude ve vyspělém světě ubývá populace“kulturních“ a většinou i vzdělaných lidí a rychlostí buněčného dělení přibývá, tupých, líných, nevzdělatelných a velmi a velmi promiskuitních hominoidů. Nechci tyto bytosti vydělit z lidské rasy. Vždyť už se o to pokoušeli i vyznávači eugeniky a pak byli označeni za rasisty, antisemity, negrobíjce a podobně. Je pravdou, že bych se dopustil zjednodušující formulace. Parazit není pokryt pouze tmavou pokožkou. Uznávám, že všichni jsme barevní… ale nemohu si odpustit soud, že prostě v některém etniku je více zakořeněn morální prvek altruismu a  některém je více poznat sobecký gen.

 

Mě stačí projít se městem v němž žiji. Podívat se večer na televizní zprávy a tuším, že časovaná bomba tiká. Zlověstné kolo pseudohumanity se s námi roztočilo a my už nejsme schopni odlišit, co je ještě lidskost a co už je pitomost.

 

Jakási Erika minule z televizní obrazovky chrčela, že ji sterilizovali a co teď bude dělat?? Že „ona mužovi musí dzecka robiť, bo inač ju něbudě mit rad“. Konsternován jsem zíral na obrazovku. Té gumě evidentně nedocházelo, že děti nestačí udělat, ale že je musí taky někdo uživit. Bylo jí úplně jedno, že už těch cikád má šest a že ani ona, ani její muž nechodí do práce a tak že i ze svými dzeckami jsou přisáti k prsu útvaru zvaném „sociální stát“, že vůbec neměla právo na těch šest dětí, pokud si je sama neuživí a že mi není jasné, a ať mi to někdo logicky vysvětlí, že tohle etnikum je jen na dělání zbytečných a hladových parazitů!!! A to ani nemluvím o faktu, že její manžel a otec(???)jejich dzecek je ve výkonu trestu a to kvůli velmi vážného loupežného přepadení, který ten primitiv spáchal na několika důchodkyních, jenž zmlátil, obral o penzi a ještě se je pokusil zcela živočišně znásilnit! Víte jak by dopadl v muslimských zemích? Víte co by ho čekalo v komunistické Číně? A víte co ten „hrdina“ nafasoval v Česku dvacátéhoprvního století??? Raději to nechtějte vědět….Jen bezmocně zatínám pěsti.

 

Paraziti kam se podíváš. Přisáti jak komár k pokožce. Vysávají a stále mají co. Zázrak! My to všechno utáhneme!! Jsme to ale borci! Ty tasemnice, věčně hladové a věčně při chuti. Dělat nebudou, ale tělo si pochodem pro sociálně peněžní dávky rádi unaví.

 

Slyším je mlaskat…….je to zlověstné….raději zhasnu a půjdu spát. Zítra budu mít náročný den. Musím uživit sebe a svého parazita. Uf, bude to fuška, už není sám, už se pomnožil. Jak říkám, bude to těžké a těžší a těžší………..

 

Dobrou

EM

 

www.emanmarecek.estranky.cz