Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vláda analfabetů!

 Analfabet – kam se podíváš!!!

 

Jsem se dnes dozvěděl – že ve státní správě to s počtem analfabetů není nijak znepokojivé. Že jejich počet je zhruba stejný – jako jsou v Parlamentu a vládě zastoupení homosexuálové!! Ty jo! To by znamenalo, že jsme v obklíčení negramotů s homofobními rysy!! Dělal jsem si totiž onehdy takovou mini statistiku, a zjistil jsem, že „nahoře“ se to děvkami, řiťopichy a lesbami jen hemží! A jestli se to hemží takzvanými „čtyřprocentními“- kterých je v úřadech a na ministerstvech - procent čtyřicet! - tak jak je to s jejich vzděláním? Blb souložící s blbem!! Fuj!!!

 

Asi jde o takzvanou „analfabetizaci“ veřejného prostoru, známou hlavně z USA v období vlády George Bushe Juniora... Možná si vzpomenete – když zaútočil Ali Agca na newyorské dvojčata, George dabljů Bush zrovna poslouchal pohádku o Zlobivém kozlíku Matějovi... A kvůli útoku se dodnes ( !!! ) George dabljů Bush nedozvěděl, jak to s kozlíkem Matějem dopadlo!!! Zato to velmi špatně dopadlo v Afganistánu, Iráku, Panamě – kde americký analfabet vstoupil, tam zůstala rozvrácená země, povražděné děti, znásilněné holčičky ( samozřejmě i chlapečci - vím kolik je v armádě jůesej buzerantů! - tolik kolik je v ní analfabetů!!! ) a všude jen zmar a chaos a bída a svrab! Podle George dabljů Bushe jr. ovšem těmto zemím, prý Spojené státy, přinesly svobodu a demokracii... Tolik demokracie, že je ještě teď zadek bolí...!

 

George Dabljů Bush je pitomec! To je jasné! A, vy kteří jste hltali vtipnou kaši, jste si jistě všimli, že za jménem jsem neudělal znaménko pro seniora respektive juniora. Inu - pitomci byli oba! Staršímu to řekl do očí a před kamerami Clinton. Mladšímu to řekli všichni – on nic z toho, co mu říkali nechápal! V jeho případě se nabízí podobnost s Českou republikou. Duševní omezenost takového Schwanzenberga je do očí bijící – jenže, najde se někdo, kdo by to knížeti srozumitelně vysvětlil?? Nenajde! Pokud půjde použít – bude sloužit jako štít! - Parkanovi a jeho bandě! Kníže - králem hlupáků! Hm, není v té společnosti „vládních elit“ osamocen! Již kdysi jsem použil bonmot filosofa z nejcitovanějších – Járy da Cimrmana – že v poslanecké sněmovně sedí blázen vedle magora a jen tam vzadu sedí dva magoři vedle sebe....

 

Ovšem, hřímat a lamentovat na rozsah debilizace veřejné správy je teď modní! Málo kdo z nás, si připustí, že oni „reprezentanti“, jsou reprezentanti lidu, ze kterého vyšli. Narodili se z nějakého svazku. Byli nějak někým vychováni. Mohou oni za to, že jejich otec byl notorický alkoholik a matka obecní běhna?? Můžou snad za to, že se na nich ukájel místní farář a jeho sbor?? Nemůžou - jen se mají chuť pomstít těm, kteří to umožnili! A tak se mstí! Nám!!!

 

Možná, že jste zaznamenali - kauzu Nagyová?! Kantýnská a děvka, která povalila Vládu!! A pozor! Ne, jen tak nějakou vládu, ale přímo: Vládu rozpočtové odpovědnosti a boje proti korupci!!! Rozpočtově zodpovědnosti!! - která ji usypala měsíčně čtvrt milionu za to, že nachystala chlebíčky a uvařila kafe!! Kdo by ji to kdy v kantýně dal?!! Nečas ano!! Taky debil! Prý „dřela jako kůň“! Povídal. Autista! Dáma pro kterou i kantýnská byla nad její mentální možnosti, kormidlovala naší zem! Kam? Mám být sprostý??! Nechala se titulovat – "vrchní paní ředitelová"! A ministři k premiérovi nesměli! Pokud jim to nepovolila! Vyslechla si je ona ( !!! ) a ona ( !!!) uznala, zda je věc se kterou chtějí k premiérovi jít, tak důležitá, aby mohli dál... Tohle se ovšem provalilo, až poté, co se stala i vrchní velitelkou bezpečnostních služeb státu ( !!! ) a tyto služby vyslala fízlovat premiérovu ženu!! Zdá se vám to málo pitomé? Hm – mi moc! A pozor! Tohle všechno všichni okolo Vlády a premiéra věděli! A trpěli! Měli se totiž dobře i oni! Analfabeti nadaní matematikou. Koupili za korunu - prodali za tři - a ty dvě procenta jim stačili... Dnes už bývalý premiér se chová jako George dabljů Bush, který se nedozvěděl, co se stalo s kozlíkem... Trucuje a hubuje - všem okolo. Všem, kteří jsou tak slušní, že toho bojovníka s korupcí a kmotry, nepošlou, kam patří!!! Džambulka mu drží místo!


Inu - vládnou nám deprivanti! Hlupáci! A lotři! Kriminálník a prostitutka se bojí o demokracii v naší zemi... Já se bojím toho, že oni se bojí! Jsem vyděšený z toho, co všechno můžou způsobit, aby demokracii „ubránili“! I proti vůli jeho lidu! Klidně položí náš život - za svoje vítězství! Američané to dělají dvě stě let! A funguje to!!

 

Takže tak. Idiot kam se podíváš. Analfabet, negramot, socioapat, psychopat, homosexuál, pederast ( pardon - ten patří do statě o katolické církvi ) a jejich konkubíny! To je pravdivý obraz stavu naší země a jeho vlád! Bohužel – tisíckrát mi můžete říkat, že přeháním, já si bohužel myslím, že nejenže nepřeháním, ale neumím popsat hloubku oné mravní rokle! Tu žumpu krys a prasat! Tak jako Goya své Capricos vidím zrůdy a abnormality a zírám na své spoluobčany, že oni je nevidí... nebo jsou slepí!?!

 

Dobrou

 

EM an


Emanova pavlač je otevřena i pro vás:

 

 

www.emanmarecek.estranky.cz