Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trest smrti....

 Nejvyšší možný trest!!

Tak jsem vyfasoval nejtvrdší trest! Bez možnosti milosti! Bez šance na amnestii! Je to tvrdé – ale prý spravedlivé! Zasloužím si ho! Sedím zdrcen u počítače a snažím se sesbírat. Kdo nezažil – nepochopí…

Vím - asi se nechytáte? Nebojte, já vám,  jak je u mě dobrým zvykem, zápletku rád vypovím. Nuže, začalo to jako klasická rodinná rozepře - mezi otcem a potomkem! V mém případě mezi mnou a mojí dcerou. Znáte to - trošinku jsem jí kádroval! Malinko! Jí a její zvyky respektive zlozvyky. Do větších podrobnosti nepůjdu. Dnes není radno peskovat ani vlastní dítě. Může se obrátit na „linku důvěry“ , požádat o pomoc psychologa… A můžu se dostat do parádního maléru – jako ta matka, o které informovala všechna media ( !!! ) která dostala trest! ( basu natvrdo! ) - zato, že prý nutila svoji dceru, aby doma uklízela a učila se!!! Ta drzost! Chtít po svém potomkovi, aby se učil! Nebo si dokonce svůj vlastní pokojík uklidil! Hm. Mládí vpřed…! Svoje „práva“ znají dobře! Povinnosti? – žádný seznam neexistuje! Takže – zkrátka a dobře, vyjádřil jsem svůj názor, a dostal se, se svým potomkem do sporu! Dcera se poté urazila…

A to je tak asi vše. Pardon – vlastně to není vše. To není ještě konec. Výměny názoru. To byl teprve začátek! Jak už jsem říkal, poté co jsme si vše vyříkali, se totiž dcerka urazila! A šla a vymazala mě! Úplně! Mě vymazala!! Vymazala mě z facebooku!!! Tak! Totálně a beze zbytku! Vynesla trest! Tvrdý a nekompromisní!! Skončil jsem! Tedy skončila se mnou a sdělila to světu! Mrtvý muž…

Krutý brutální ortel – co říkáte. Komické na celé situaci snad jen je – že jsem vymazán podruhé během jednoho roku!! Poprvé mě smazal Velký Bratr a teď – krev mé krve! Hm. Jenomže – pokud mě první vymazání spíše pobavilo a kupodivu i potěšilo – byl to spíše hold mé „tvorbě“. Vy, kteří moje bláboly čtete, pak víte, že v červnu, se mě, kvůli mému psaní a jeho obsahu pokusil Vrchní Cenzor smazat! A málem mu to vyšlo! Ale co – zatím píši dál - a kašlu na cenzora. Zatím.

Nyní mě vymazal z facebooku potomek! Jako znak maximálního opovržení! Jako výraz totálního opovržení!! Měl jsem řeči – tak nejsem! Mezi přáteli!! Mé dcery!!! Finito! Konec! Zvonec! Opona se zatáhla a nejsem!!! Hrůza mě objala… pocit zmaru a beznaděje… smutek a bolest…!! Nesmějte se!! Co vy víte?! Jak to bolí…Vás nikdo nevymazal!! Počkejte - až vás to potká!! Naštěstí – nestalo se to jen mi. Dcera mého obchodního kamaráda – pana M. tak ta, vymazala z facebooku matku! Matku!!! Pochopíte??!! Donesla špatné známky ze školy a za trest nesměla na Stodolní! Tak šmik! A matka zmizela! Z facebooku!! To je masakr! Vlastní matku! A bez milosti!! Kam ten svět směřuje….?!

Tak mě společně s panem M. napadlo – kdyby dcera vymazala i pana M. – svého otce, tak by se s ní stál sirotek!! Facebookový sirotek! Morbidní představa! Stačí klik - a? Nejste! Jak snadné! Tak nezlobte! Své děti! Nebo vás vymažou!! A znáte to – kdo není na sociální síti – ten, jakoby nebyl! Ještěže nás můžou smazat pouze ze svých stránek. Ze svých „zdí“ – přátel a partnerů! Vidíte, když nad tím tak přemýšlím, kolik lulinů a mind si moje dcera „mezi přáteli“ ponechala! Jen svého otce? Škrtla!

No nic – seberu se a pokusím existovat dále! Bude to těžké, ale mám Andělku a ta mi  vymazáním zatím jen vyhrožuje, ale ještě mě nevymazala… Zatím! Možná proto, že neví, jak se to dělá?! Já zatím existuju! Ještě i na facebooku! Ale už se to o mně ví! A to je zlé! Zpráva o tom, že jsem byl „vymazán“ s facebooku se šíří éterem a začali mě mazat další! S prašivou označenou ovcí nechtějí nic mít! Tohle nedopadne dobře! Na konci vypadnu z kruhu! Budu mrtev! Brr… Nepříjemná představa!

Asi se půjdu omluvit?! Dceři! Že jsem byl drzý! A kritiku vezmu zpět! Anebo ne! Tohle přeci nemůže být definitivní! Vymazání! Na tomhle místě mě napadlo! Vy, anebo vy byste mi mohli pomoci?! Opravdu! Vy a třeba i vy – byste si mě mohli adoptovat! Nebo vaše osmnáctiletá dcera! Nechtěla by ona?? Si mě adoptovat?? Jsem krotký! Rád se nechám ochočit! Rád se nechám rozmazlovat! Hlavně když budeme spolu! Na facebooku!! To bude žůžo….

Ach jo! Tuším, že můj návrh neprojde! Vy šťastnější na facebooku jste! A máte přátele! Mně nikdo nechce! Už i Andělka vraští čílko a usilovně přemýšlí, zda mě nemá vymazat taky? – když všichni mě už vymazali! Mažou mě a mažou! Lotři! Kamarádi??!! Pěkní kamarádi! – kur… to jsou! A ne kamarádi!

Tak jo – dělejte, jak chcete -mažte mě! Vyhánějte! Alespoň se uvolní místo – pro vám podobného! Bruta! Vzpomínáte? Co řekl Julius Gaius Caesar?? Poté co do něj, jeho nevlastní syn Brutus vrazil dýku??

„I ty Brute??“

Takže já jen špitnu: „ I VY???“ – hm, no dobře! Když chcete? Vražte do mě dýku! Zezadu! Hrdinové!! Když vám to udělá dobře – co já zmohu?? Na závěr jen špitnu, a bude to domácí úkol pro vás – víte, který světově uznávaný román, končí touto větou??

Nuže: „Jako pes! Jako pes!!!“ – hlesl pan K. a vydechl naposledy… Jako pes – Eman!!!

Dobrou a díky všem, kteří mě ještě nevymazali…

EM á nek

Čtěte – třeba mě vymažou – třeba mě vypnou – třeba mě zavřou – ale neumlčí!!!

www.emanmarecek.estranky.cz