Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rébus.

 

Bylo kalné ráno. Kalné až moc. Seděl jsem u stolu v kuchyni a koukal do chladnoucího talíře z hovězím vývarem ze včerejška. Prý je to na kocovinu nejlepší lék. No nevím. Nějak to na mě nefungovalo. Bylo kalné ráno po parádní kalbě. Tak se u nás teď říká večírkům, dříve též mejdanům. Zrovna bylo po jednom z těch večírků, já seděl u stolu v kuchyni a pokoušel se probrat k životu. Šlo to ztuha. V tom se ozval zvuk klíče v zámku. Pak ještě chvilka a ve dveřích se objevila tvář mé ženy Jany. Evidentně byla nevyspaná, rozcuchaná a ohmataná. Tvář přelétl údiv nad faktem, jak to že jsem už, anebo jak to že jsem ještě vzhůru?

„Ahoj“špitla sotva slyšitelně.

„Ahoj“, špitnul jsem já.

„Spala jsem u Anny“, oznámila mi.

„Hm“, odvětil jsme jí ,  že jsem  informaci jako  zaregistroval.

Moje hlava ještě nebyla dost bystrá na vyhodnocení tohoto oznámení. Ale přesto mi kladivo do mozku udeřilo – jak to, že spala u Anny, když já jsem spal s Annou??? Ty jo! Jestli ona spala u Anny a já jsem spal s Annou u nás, tak Jana( moje žena ) spala u Anny s Jardou s mým švagrem. Ty jo! Jenže Jarda se ztratil první a s Marunou a tak mohla Jana ( moje žena ) jen stěží spát u Anny a s Jardou! Ty jo!! Takže asi nespala u Anny a už vůbec ne s Jardou, ale s kým teda spala, když já jsem spal s Annou u které Jana ( moje žena ) tvrdila, že spala? Bylo to hustý, tak to jsem fakt nedával…Chlastem zatemněný mozek nemohl tuhle informaci tak snadno nabrat a už vůbec ji neměl šanci zpracovat v cokoliv smysluplného.

 

„Jdu se sprchnout a lehnu si, moc jsem toho nenaspala“, oznámila  mi Jana poměrně rezolutně a odcupitala z dosahu. Docela jsem vřel. Co teď s tím? Jestli po ní vyjedu, že nemohla spát u Anny, že to vím, tak se propíchnu já a nejen já, ale propíchnu i Annu a asi i Jardu a řetězově pak Marušku a kdovíkoho ještě.

 

Z koupelny už byla slyšet sprcha a já stále třeštil na ubrus. Kde Jana asi spala?? A proč říká, že spala u Anny, když u ní evidentně nespala? Asi proto, že ví, že když řekne, že spala u Anny, tak po tom nepátrám, protože spát u vlastní sestry je normální. Normální by to bylo, ale kdyby Anna nespala se mnou tady a ještě k tomu vlastně nespala, protože jsme měli co dělat až do kuropění ( tak se tomu dříve říkalo ) a pak se  vydala teprve domů. Takže Jana ( stále ještě moje žena…) nespala u Anny. Asi nespala ani s Jardou a s kým tedy spala?? Uf…

 

Bublal jsem vevnitř, ale ven to nesmělo! Sakra!! Moje žena se už prosmýkla okolo mě a zmizela v naší ještě rozmuchlované ložnici. Tam kde ještě nedávno ležela její sestra, tam se teď zavrtala moje žena. Zapeklitá situace! Safraporte! Rychle jsem střízlivěl. Případ duněl moji hlavou a žádal si rozřešení. Takže Jana spala u Anny a já to musel vzít za fakt, protože Anna spala v její posteli se mnou, Jarda spal asi s Maruškou( alespoň si to myslím), vždy to takhle začalo i skončilo. Na každém večírku se Jarda prdnul první, pak se začal obtahovat kolem své oběti, kterou co nejdříve zmermomocnil a když to jen trošku šlo, tak s ní někde zahnul. V tomto případě doslova. Anna začala posléze po svém muži pátrat. Tohoto většinou nenalezla a aby se mu pomstila(sic!)zmermomocnila ona nějakou jinou oběť. Dnes odchytila mě. Ostatně ne poprvé( ale nebudeme tady rozmazávat, moje přečiny proti mravopočestnosti, když řešíme nevěru mé ženy,že? )! Tedy za předpokladu, že mi byla nevěrná. Ale jak jistě můžete z předchozího popisu děje vysledovat – vše tomu nasvědčuje!!

 

Ale s kým?  S kým? To je to oč tu běží!! Snad ne s nějakým blbem? I když, těch tam bylo taky dost. Nad dějem na večírku jsem ztratil přehled poměrně rychle. Nebyla to sice žádná sex párty, ale mnohdy to tak vypadalo. Včera též. Pilo se a tančilo a muchlovalo a vůbec to byl bezva mejdan. Jana mě nijak moc nehlídala. Po patnácti letech to už nemělo ani smysl a asi ji to ani moc nerajcovalo – co vlastně dělám. Ona se chovala normálně, tedy do té doby, do které jsem ji registroval. Pak mě Anna vytáhla ven a tam to na mě zaonačila, že jako ji život nebaví a že ji zase Jarda utekl a asi s nějakou čubkou…no, znáte to?! Pak mě zatáhla k nám. Anebo jsem zatáhl já ji? To je jedno. Nějak jsem nedobíral, co by se stalo, kdyby Jana šla z večírku domů a tak jsme se oddali hrátkám a prostému sexu. No a Jana se domů evidentně nevydala. Ty jo!

 

Rébus jsem vyřešit nemohl. Užíral jsem se a vlastně mi ani moc nedocházelo, že ona by mohla dělat taky scény. Nedělala. Spala. Tak to je nátura!! Nejspíše měla taky máslo na hlavě, ale bylo ji to evidentně jedno. Cítil jsem jak mi na hlavě vyrašilo paroží a taky to nebyl tak docela neznámý pocit. Jenže, já ji nikdy nic nedokázal. Byla profik!

 

Dál už ten příběh ani rozvíjet nebudu. Rozhodl jsem se, že už jí nevěrný nebudu a budu si ji více všímat a budu pozorný a galantní. No, nejméně do dalšího mejdanu mi to vydrží…možná.

 

Dobrou

EM

 

www.emanmarecek.estranky.cz