Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přemlouváte bábu???

 Přemlouváte bábu??

 

Přemlouvejte. Přemlouvejte! Máte totiž nejvyšší čas! Nevím sice, jak se asi tak podaří přemluvit - „mladým“ a „dynamickým“ a “s názorem“ vnoučatům oné babičky, kterou jsem viděl, jak ji vlečou z Bakalova bytu, rvou do dodávky, a s pár uzlíčky u nohou, odvážejí na ubytovnu, protože neměla na to, aby Bakalovi platila jeho - devítitisícový nájem ( !!! ) za umakartovou tři plus jedna, kdesi na okraji v Ostravě Přívoze!! Onen „štítonoš pravice“, který tak štědře zasponzoroval modré ptáky, černé prdele i děvky veřejné, si udělal z bytů OKD Klondike! Jeden byt ho přišel na cca 40 000 korun! Teď ty bývalé hutníky ergo havíře dusí desetitisícovými nájmy! A když na ně nemají – tak jdou!! Chci vidět, kolik tady těch babiček a dědečků přemluvíte... Idioti! A Bakalovi? Tomu už je jedno – právě teď jedná o prodeji OKD bytů francouzskému investorovi – za čtyřicet miliard!!! Tohle je vaše dílo! A Bakala a jeho parta sklízí - co VY jste zaseli!!!

 

Možná se ohradíte – proč vám spílám? Proč si vás - zrovna vás podávám? A koho?? Kdo je viník toho srabu, když ne vy?! Vždyť z vás šel před čtyřmi roky strach! Z vašeho fanatismu! Z urputnosti! Jak jste jeli dršťkou po tom špeku který vám Kalousek a jeho banda uchystali! Hm. Kdo zapochyboval – kdo měl jiný názor – ten byl za komunistu! Levicového šmejda! Za hlupáka! Mohl jsem vás milionkrát varovat ( společně s mojí vzácnou, ale dnes již zesnulou kamarádkou Maruškou – bude tomu rok, co si vzala život, a já dobře vím, kdo je její vrah! ), stejně jste si nedali říct! Prý „nechcete do Řecka“!! A kde jste??? V … až po nosní dírky! Chtěli jste odstranit „dinosaury“ - a koho tam máte??

 

„Padni komu padni“ - onoho hlupáka, jehož pichna dřela za čtvrt miliónů měsíčně...! Kantýnská v bavlnce! Koho tam máte dále? Máme? Máme! Máme tam Píč – děvku na mnoho použití! Máme tam Duku – aktivního pederasta a homofoba který si dnes může koupit celou redakci veřejnoprávní televize a nechat si vylízat... Moravcem i Drtinovou na přeskáčku!! Koho jste nám ještě „moudře zvolili“ - Drábka a jeho sKartu? Krystýnku kapučínko Kočí – velvyslankyni s jazykem dlaždiče! Knížete – který prospal volební období a škody jim způsobené bude zamini řešit ještě řadu let...

 

Platilo to na vás! A platí! Vše co vyzvraceli - jste jim sežrali! A já se bojím, že ty zvratky slov vám zachutnaly! A ještě dlouho budou šmakovat! Jo když jsme u toho slovního blití – minulý týden byl na něj vydatný! Začala blinkat Němcová o takzvané - stojedničce! A co měla? Ukázalo se to naštěstí v úterý! Měla tam! – leda Úlehlúv oc(píp)s v zadku!! Němcová! Jen doblila Němcová a už se plížil degenerovaný kníže k mikrofonu! A svoji vybroušenou knížecí češtinou „zachraňoval“ co zbylo z demokracie... Pravil - hm, spíše, taky vyblil...

 

Ja a muj otec když věšet na Hlupoke vlajku s haknkrajc... chrr, chrr, parton... ja, ja – samozřejmě – ja věšet obraz Masaryk president! Ja vlastenec, vater flastenec! My a Masaryk flastenec! My radi čecha! On topry lokaj! On mit nazor! A vždy demokrat! My dobře platit! Čecha! A on pak - moc demokrat!! Když my zaplatit! …..

 

Tolik kníže! A jeho „projev“. K národu! Národu lokajů, sluhů a poskoků...! Ten tu demokracii zase jednou „zachránil“! Inu - kníže a jeho Anzhaimer – to je dvojka! Už i Míra Kalousek ztrácí nervy! S knížetem!!! S národem!!! S vámi! Se mnou!! Se mnou?? Se mnou ne!!! My jsme se ještě nepotkali – a můžu vás ubezpečit – s Mírou se potkám jenom jednou! A vím jak mu projevím vděčnost!! To si pište! Pošlete mi prosím vánočku na Mírov! Za Míru na Mírov – to zní alespoň vtipně!

 

Ještě jeden: za výkony v minulém týdnu: Týdnu, co jsem se "zamiloval" do Drtinové, a za odměnu jsem si ji nechal vytetovat – mezi půlky... Kdyby jste se snad chtěli přesvědčit... rád ukážu! Drtinová – rozená demokratka! Její „nezávislost“ z ní sálá!! Jak rádi se dnes tihle pisálkové a tlučhubové vydávají za zachránce demokracie! Nepřítel je president! Zachránce je Gazdík!! Tohle by mě nenapadlo! Kdo si dnes do Zemana nekopne – jako by nebyl! Studenti českobudějovického gymnázia drží půlhodinové hladovky! Donutil nás donutí – zvolit ty „správné“! Hňup! 

 

A vy?? Inu – jak říkám – přemlouvejte!! Já nemám koho! Jsme už totiž rozhodnutý! A moje máma by se v hrobě obracela, kdybych dal hlas germánovi nebo černé prdeli!! Takže to mám vlastně jednoduché! Na rozdíl od vás...

 

Dobrou

 

EM á nek

 

Emanova pavlač je otevřena i pro vás:

 

www.emanmarecek.estranky.cz