Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omyli mě!!!

 Málem mě omylo!!


Titulek hovoří za vše! Kouknul jsem na výsledky voleb a málem mě z toho trefilo!! Já to tušil, že to zkoníte! Co jste to vyvedli? Co jsem vám povídal? Nevolit knížete!! A VY?? Zvolíte zemana! A co teď já s tím?! Komu budu spílat? Koho budu peskovat? Z čí inteligence si budu dělat šprťouchlata? Z vaší? Z Milošovy? Těžko! Vy jste se stali naprostými jedničkami volební bitvy! Takže:  jako cíl mých invektiv a posměšků – jste u mě skončili!! Nadobro!  A jezevec? Ten se stačí ztrapňovat sám! Ten opravdu, ale opravdu, nepotřebuje takového amatéra, jakým jsem já! Ten si stačí vymýšlet peprné bonmoty sám a v dostatečném počtu!!

 

No nic! Je dobojováno a fiasko, které utrpěl Kalousek a jeho klan, nemůže být větší! Respektive – může, ale ten“den zúčtování“ ještě nenastal! Jen se přiblížil!! A nechtěl bych být v kůži Píč… Ponížení, kterého se jí dostalo, nemá chybu! A je to jen předehra! Co jí čeká do roka a do dne?!! To že Nečas je přesčas – je jasné každému, jen dotyčnému, to jaksi nedochází! Asi bude třeba, mu pomoci, dobře mířeným kopancem! Lid, pro který se tolik „obětoval“ a pro který „tolik dobrého vykonal“, by mu měl dát dostatečně jasně najevo – kde je jeho místo – a to je na „smetišti dějin“!!! Vysvědčení – které jeho pták a posléze jeho ministr dostal, nemůže být srozumitelnější! Pro mě by tedy bylo! Jenže, tihle milovníci koryt! Ha! Tady jsem si vzpomenul na pro mě nejsvětlejší okamžik z televizních debat – to když generál a hrdina od Tobruku a britský válečný stíhač, vmetl do tváře knížete, kvůli„aféry čunek“, že mu bylo přednější koryto než čest!!! V minulých dobách, kdyby tohle řekl odůvodněně generál hraběti, tak ten by věren své rodové cti, si vypůjčil revolver od pobočníka, a ve vedlejší místnosti, by si vystřelil mozek z hlavy!! Dnes?? Mafián Bakala – utěšil „knížete“ nějakým tím miliónkem….

 

Víte, musím se vám na tomto místě přiznat – měl jsem strach! Velký strach!! Jak se zachováte? Jestli na vás ona „knížecí kampaň“ o aristokratech a kníže pánech zabere?! Jestli onu hysterickou masáž ustojíte?! Ono to opravdu nebylo v první řadě o knížeti! Bylo to o Kalouskovi! Vidímovi a Bendovi! O Parkanové! A Drábkovi! O korupci a kmotrech!! O totálním a totalitním ovládaní a ohlupování masy! Zotročené a vysávané masy! O seniorech co je obírají Bakalové! O „kožených“ podnikatelích. Ale i o podnikatelích, kteří chtějí pracovat a tvořit a díky krokům těchto sviní bankrotují a propouštějí!! O nich to bylo! O vás všech, kteří nebydlíte v Praze, a nejste díky mnohým prebendám a zdrojům, takzvaně: „za vodou“! O všech, kteří, pracovat chcete a nikdo to po vás nevyžaduje – protože tahle tlupa amatérů a zlodějů, totálně zničila podnikatelské prostředí a spustila brutální spirálu smrti!!

 

Zabrzdila ekonomiku naší země a to tak, že na doraz! Na tomhle místě připomenu, o co jde, když se řekne: „spirála smrti“!  Zavedením daní a odvodů a zdražením zboží a služeb a hlavně vytvořením psychologické bariéry se těmto „umělcům“ a chemikovi, podařilo totálně podvázat růst a zabrzdit spotřebu domácností!! Efekt je následovný: člověk, který má strach z budoucnosti ( možná ztráta zaměstnání případně dopad extrémního zdražení ), nenakupuje a nepoptává služby. Protože nenakupuje a neobjednává, tak na druhé straně, podnikatel – živnostník propouští zaměstnance a omezuje rozvoj, což v důsledku má opět efekt, v podobě propuštěného nezaměstnaného člověka, který nenakupuje a nekoupené zboží se hromadí ve skladech, nikdo ho nechce a není ho proč vyrábět a tak propouští další zaměstnance – dělníky, kteří opět nenakupují a bojí se o budoucnost! Ale to už i jejich potencionální zaměstnavatelé bankrotují a rozšiřují řady nezaměstnaných, kteří se bojí o budoucnost a nenakupují a… a… A tato „vláda“ to dokázala! Důsledky jejich vládnutí budeme odstraňovat dlouho!! Příchodem Miloše Zemana, se doufám, může spustit proces obnovy a nahození! Je nejvyšší čas! Kdyby tam dnes seděl „kníže“, nic by se do pohybu nedalo… Tak se dá! Tekutý písek tomu efektu říkám! A už se to hrne! Ještě aby se vyvalili davy, které volili „změnu“ a tu změnu opravdu chtěly!! A „očistný proces“ aby dokončily! Neboť, znáte tu o Augiášově chlívu??!!

 

Prostě – já měl strach! Uf! Už je to naštěstí - minulý čas! Pokud byste dali hlas, jednomu z tvůrců „tohoto zázraku“, onomu pánovi, který i nyní chroptí, cosi o tom, že jeho kamarád kalousek „je nejlepší ministr financí všech dob“, tak by ta chamraď ožila a dostala glejt, že vše, co doteď, na lidu této země spáchala, bylo správné a že to onen lid svojí volbou, dal jasně najevo!!! Dal to najevo!! Dokonale! Poslali jste knížete…! A doufám, že pošlete i jeho družinu! A rychle!! Budou se škubat! Už teď, chtějí„dokončit mandát“! Idioti! I když mají podporu devíti procent ( !!! ) národa! Chtějí dokonat – to co „započali“!  Myslí si, že jim to jednou nespočítáme! Spočítáme! V base už jsou jiní a jinde! Na Ukrajině! Ve Slovinsku! Rumunsku! Půjde i Berlusconi! Mohl by i Topolánek! Tím bychom mohli začít! A pak už bych je vázal po tuctu a pěchoval do uvolněných cel! Dobrý nápad, pane Klausi, sám sobě jste uvolnil celu!! He, he… No nic! To já jen tak pod žebra! Jsem si neodpustil!!

 

Nuže - svoje řešení si nechám pro sebe! Je příliš brutální, pro vaší jemnocitnou povahu!! Už teď mě označují, čtenáři mého blogu různě ( o tom snad pojednám příště ) a snaží se vyvolat dojem, že jsem vyšinutý a nesvéprávný, a že člověk jako já, by snad ani psát neměl…! Nuže – dnes všem jen poděkuji a budu doufat, že nás - NÁMI zvolený president, nezklame! A jak včera u Moravce začal, tak že bude pokračovat! Pokud by s ním „přišel zákon“, mi osobně by to pro začátek stačilo! A pak třeba přijde na řadu i ta ekonomika! Ta bude potřebovat nahodit! A bude to úkol, věru přetěžký!!!

 

Takže – nashledanou: v lepších časech!!

EM á nek

A více agitek na:

www.emanmarecek.estranky.cz