Jdi na obsah Jdi na menu
 


Homo.

 

Ta to byla zase bomba. Mediální bomba!! Zpráva týdne! Událost dne! Do stojatých, kalných a velmi zapáchajících vod naší politiky, dopadl pořádný kámen. Šutr. Dušek, co kdysi podřízl větev pod Klausem, a poslal ho do dočasného důchodu stávkou na železnici, kopl pořádně do dveří a zařval“že na ministerstvech je buzerant, kam se podíváš!“ Věta to byla razantní a parádně splnila účel, kvůli kterému byla vyplivnuta. Za normálních okolností by rozhovor s“jakýmsi“odborářem, nikoho nezajímal. Ale stačila tato invektiva a víme o ni všichni! To že se po ministerstvech a úřadech plíží notná dávka lidí s jinou sexuální orientací, není nic neobvyklého. Snad by se dalo diskutovat, nad matematickým rébusem – jak to, že se o teplých chlapících a děvenkách hovoří, jako o čtyřprocentní menšině, když pak v uvedených úřadech je jich hrubě nad sedmdesát pět procent??!! A když k nim přidáme široké spektrum dalších lidských abnormalit – psychotiků, notoriků, narcisistů, korupčníků, konfidentů, analfabetů, primitivů, tak by mě zajímalo, jestli v uvedených úřadech a na uvedených ministerstvech  lze vůbec potkat ještě někoho, alespoň trošinku normálního? I vrátný je tam blb. Je mi jasné, že kdybych se takto otázal, například v Poslanecké sněmovně, tak by mi odpověděl, les vztyčených prostředníčků. Tohle je teď nejmarkantnější znak na naší politické scéně – když nemám argumenty, tak tě urazím, nebo zesměšním.

 

 

Homofonie. Tohohle se prý Dušek svým výrokem dopustil. Já nejsem latiník, i když bych jim pravda byl rád, ale, ale – co to ona homo a fobie vlastně je? Homo – člověk? Fobie – strach? Pletu se ?? Proč strach z buzerantů okolo ministra? Proč strach z generálního drah? Jen proto, že on je růžový a jeho tajemník, a tajemník jeho tajemníka, a drah nájemník, je taky hlaďoučký a slaďoučký a růžovoučký. Ve mně nevyvolává tahle parta strach, ale hnus. A ne proto, že praktikují jiné praktiky, ale proto( a tohle svým vystoupením Dušek Dušků, chtěl říct), že je divné, že o obrovských sumách, rozhoduje například muž(no muž…?!), jehož jedinou kvalifikací je hra na hoboj, a nejen na hoboj pana ředitele, ale doslova má konzervatoř hobojuhraní. A tenhle hoboj přiděluje miliardy…a prý jde o kvalifikovaného pracovníka.  A na ministerstvu obrany je podobný hobojista a na ministerstvu zdravotnictví je Šnajdr a toho je dost i bez hoboje.

 

Takže – suma sumárum: peněz tihle chlapci pošlou do různých kapes, že stydno. Nevím, kde by dnes, tolik diskutovaná“ finanční krize“byla, kdyby nám tito hobojisté, nepouštěli tolik žilou. Bratrstva. To je asi ještě bližší termín, pro tyto termity. A termitům se tímto omlouvám, že je přirovnávám k lidské chátře. Dušek to napálil ostře. Fakt brutálně. Přímo šel do toho smeče se sebevražednou silou, ale, ale jestli nejsme hluší(když už jsme blbí) tak pochopíme. Šmejdi, kteří si udělali z naších prachů nekonečný mejdan a včil nás upozorňují“že se budou utahovat opasky“, tak já osobně bych jim taky rád něco utáhl, nebo natáhl, co je libo. Lidová tvořivost v časech revolučních vytvoří mnoho možností řešení – většinou, pak lidé z těchto bratrstev a jejich poskoci kvičí a snaží se vytvořit dojem,“ že oni to s námi mysleli dobře, že pro blaho lidu a službu společnosti vše jen konali“…bla, bla, bla…Hobojisté. Je divné, že smečka kreatur ovládá mistrně hru s tupou masou. Neusmívejte se – ta tupá masa – to jste vy. Bohužel jsme to i já. Prostě: tupí, hluší, poslušní. Dnes nemusí být cenzura. Dnes nemusí hlídat Velký bratr. Stačí ekonomický stimul. Stačí nás vzít pod hrdlem, hrozbou ztráty práce, hrozbou ztráty statků a hned hřbet ohýbáme, mlčíme a táhneme.

 

Jednou tihle teplí bratři budou studení. Ale než k tomu dojde, tak nás vysají do morku. Musí nás mít za trotly, když jim baštíme, vše co do nás nalijí. ČEZ, Dráhy, Pošta,Ministerstvo, řada odsávačů. Platy snů. Jaká je jejich odbornost? Výsledky hospodaření? Vykonaná a odvedená práce?? Nikdy nikdo nikomu nebyl za nic odpovědný, a to po celých dvacet let, všechny mega tunely a prošustrované miliardy, nikoho do tepláků neposlaly! Tohle nám Dušek vzkázal! Že to víme, že to pouze konstatuji, tak o to větší je to ostuda.

 

 V rukou páky spotřeby. A potřeby.Neboť co vám zbývá, než držet fekál, když „oni“ mají v rukou“strategické a služby nezbytné“, a my jim platíme život šejků, a oni nám nastavuji stimuly…to jsou kecy, co? Denně to posloucháme. Denně je vidíme. Denně – sakra už tolik let! A to jsem si myslel, že když šel Komanč od válu, „že pravda a ta…no ta, jo láska, že jako, že nad tou lží a nenávistí…no nic. Někdy příště. Laskavci tam ostatně jsou, a že se laskají tak nějak jinak, než maminka s tatínkem, tak do toho nám prý nic není. Mají pravdu. Jejich fekální manýry by mě nebraly, kdybych se nemusel podílet na Žaludových tantiémách. Zrovna teď, kdy svištím Pendolínem krajem okolo Řípu. Pendolino mělo být výkladní skříni a jen tak na okraji prosákla informace, že ho porazí každý rychlík, včetně Slovenské strely z roku 1934… Jen v ceně ho neporazí nikdo. Kolik žaludů už tím ministerstvem prošlo, a jak se všichni nakapsovali!

 

Je to stále stejná písnička. Jen tak na okraj. Taky patří do debaty o žaludech a hobojistech. Propírá se dnes i hospodaření fotbalu. Po létech a po neúspěších ,se chlapci co tam jsou noví, shánějí po účetních knihách. A ejhle. Tam měli taky žaluda – Košťál se to zvířátko jmenovalo. Mafián jak poleno. A asi i STBák – inu česká klasika. Řiťopich to možná nebyl, ale to je vedlejší. A jak tak ti noví koukají, že místo peněz jsou jen dluhy, tak našli hodinky. Jedny za devadesát tisíc! A oni jich koupili dvacatery! A rozdali je. Prý hráčům. I po ostudném vypadnutí z kterési kvalifikace… Dá vám šéf odměnu, když vás odněkud vykopnou?! A tihle jich koupili hned dvacet. A hádejte od koho? Od staré Bendlové. Ta je sem vozí – asi z Toskánska…Jestli se hned nechytáte, tak to nevadí. Stará Bendlová, asi ještě není tak stará. Ale patří mezi ně. Hobojisty a žaludy! Je to žena bývalého hejtmana: Modrého Bendla. To bylo žaludské eso v materiálech mafiána Mrázka. Co Bendl – to žalud! Tak nám to tak nějak zapadá, není liž pravda…90 000 Kč krát dvacet = to je bratru milión osm set, a Bendlova měla nakapsováno z jednoho kšeftu! A malé fotbalisty vozí jejich rodiče na zápasy za svoje. Inu, nejsou to žaludi. Nebo hobojisté…

 

Jdu od toho. Než si pro mě přijdou, tak to raději utnu. Jen bych na závěr chtěl konstatovat: já Duška neobhajuji a vlastně nevím, zda i on není žaludem. Ale býti více Dušků, tak by nám snad hobojisté neškubali naši hrušku. Je spíše škoda, že Žalud a jemu podobní se budou trefovat do Duška, jako do kverulanta a sprosťáka, za tvrzení o své úchylce, a ve finále budou ti poškození – oni!! Mě pak z toho trefí!!! Zatímco tady potím svojí obhajobu – obžalobu, tak novinářský ksindl(řečeno, velmi kulantně bývalým premiérem)už bije na poplach a žene dav na duškobití a žaludi se opět smějí… Taky by mě zajímalo: kolik je asi“čtyřprocentních“v novinářské obci?? Asi je jich podstatně více, než slušných novinářů.

 

Ten život v obklíčení růžovkami, není moc jednoduchý. Bohužel jsme se narodil normální. Tedy ne normální v tom smyslu slova, ale „normální“jako hetero. Tak proč mám , čím dál úzkostnější pocit. Pocit nespravedlnosti, že mě příroda heterosexuálního „udělala“. Nebylo by mi lépe, kdybych se narodil třeba jako cikorka(?) nebo teploušek(?) případně ženská(?). Všechno to jsou utiskované a slabé menšiny. Alespoň se tak tváří. A my „normální“, jsme neustále nakopávání a pohlavkování…za to, že jsme normální!!!

 

Tak a dost! Zpátky ke strojům! A koukejte makat, bando líná. Ať si náklonnost oněch minorit koupíme. Třeba nám pak dají chvilku pokoj. I když…

 

Dobrou

EM